☰

Arhīvs

E-pastu drošība - aizsardzība pret izejošo e-pastu viltošanu

Lai pasargātu citus saņēmējus un sava uzņēmuma vai organizācijas reputāciju, būtiski ir nodrošināt iespēju citiem pārliecināties par saņemtā e-pasta autentiskumu, ja tas izsūtīts jūsu uzņēmuma vai organizācijas vārdā, kā arī liegt iespēju trešajām pusēm izsūtīt šādus e-pastus. Arī šeit izmantojamas DMARK, SPF un DKIM tehnoloģijas.

[] Noderīgi materiāli

E-pastu drošība - aizsardzība pret ienākošo e-pastu viltošanu

E-pasta autentiskuma pārbaude pirms piegādes lietotājam ir būtiska drošības sastāvdaļa. Tas pasargā saņēmējus no SPAM un sūtījumiem ar kaitīgu saturu. Materiālā tiek aplūkotas trīs metodes – DMARC, SPF un DKIM - efektīvai e-pasta sūtītāja pārbaudei.

[] Noderīgi materiāli

E-pastu drošība - lietotāju autentifikācija

Lietotāju autentifikācija ir svarīgs posms e-pasta konfidencialitātes un integritātes nodrošināšanai. Svarīga ir ne tikai atbilstošu autentifikācijas metožu izvēle, bet arī to atbilstoša ieviešana. Materiālā aplūkosim principus efektīvas autentifikācijas implementācijai.

[] Noderīgi materiāli

E-pastu drošība – šifrēšana

Lai nodrošinātu konfidenciālu saraksti un e-pasta piekļuves datu drošību, nepieciešams izmantot šifrēšanu gan komunikācijai starp e-pasta serveriem, gan katra individuāla lietotāja komunikācijai ar serveri. Materiālā aplūkosim veidus, kā pārliecināties, ka risinājums pasargā visu e-pasta datu plūsmu, nepieļaujot izņēmumus.

[] Noderīgi materiāli

Noderīgi materiāli

[] Noderīgi materiāli