☰

Jaunumi

CERT.LV meklē drošības incidentu apstrādes un novēršanas speciālistu

CERT.LV meklē drošības incidentu apstrādes un novēršanas speciālistu ar ļaunatūras (malware) analīzes prasmēm darbam IT drošības incidentu analīzes grupā. Tavu CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz š.g. 9.martam.

[] Vakances

IT drošības seminārs "Esi drošs"

Semināra tēmas: ievainojamību Meltdown un Spectre ietekme, mākoņdatošanas iespējas un riski, NIS direktīvas ieviešana Latvijā, vispārējā datu aizsardzības regula un drošības prasības, kā arī iepazīstināsim ar CERT.LV un NIC.LV DNS ugunsmūra projektu.

[] Pasākumi

CERT.LV meklē IT sistēmu administratoru darbam ar Linux

Pievienojies IT drošības ekspertu komandai! Tavu CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz š.g. 9.martam.

[] Vakances

Apdraudējumu apskats - janvāris

Par janvārī notikušo uzbrukumu e-veselībai, krāpnieciskiem rēķiniem, jaunajām ievainojamībām Meltdown un Spectre, kriptovalūtām un ar tām saistītu ļaunatūru, kā arī ielūkosimies skaitļos un kalendārā.

[] Pārskati

OUCH! februāra numurā - mobilo ierīču drošība

Jūsu mobilās ierīces ir lielisks un vienkāršs veids, kā sazināties ar draugiem, iepirkties interneta veikalos, veikt bankas darījumus tiešsaistē, spēlēt spēles, kā arī īstenot daudz citu aktivitāšu. Ņemot vērā to, cik liela nozīme šīm ierīcēm ir mūsu dzīvē, piedāvājam dažus vienkāršus ieteikumus, kā uzturēt ierīces drošas.

[] Ieteikumi lietotājiem

Padomi drošākam internetam

Drošība nebeidzas ar vienas dienas aktivitātēm, tas ir process, kuram laiks un uzmanība jāvelta regulāri. Kā interneta vidi padarīt drošāku priekš vismazākajiem lietotājiem un kur meklēt palīdzību.

[] Ieteikumi lietotājiem
Drošības incidentu karte