Ja jūs izmantojat datoru vai mobilo ierīci pietiekami ilgi, agrāk vai vēlāk kaut kas var atgadīties, jūs varat nejauši izdzēst nepareizos failus, var sabojāties aparatūra, pazust ierīce vai tā tiek inficēta ar ļaunatūru, piemēram, izspiedējvīrusiem. Tādos brīžos rezerves kopijas bieži vien ir vienīgais veids, kā jūs varat atjaunot savu digitālo dzīvi.
Iespēja lejuplādēt plakātu "Datorologa padomi drošai mobilo ierīču izmantošanai".
CERT.LV ir uzstādījis vairākus Stratum-1 un Stratum-2 līmeņu tīkla laika protokola (NTP) serverus, kuri pieejami publiski ar nosaukumu ntp.cert.lv. Šie serveri ir arī daļa no lv.pool.ntp.org publiskajiem NTP serveriem.
Tiešsaistes spēles ir lieliska izklaide, taču tās ietver arī unikālu risku kopumu. Šajā izdevumā apskatīsim, kā jūs un jūsu ģimene var pasargāt sevi, spēlējot tiešsaistes spēles.
No 2017. gada 29. līdz 31. augustam CERT.LV sadarbībā ar ENISA rīko semināru "Artefaktu analīze un incidentu risināšana" .
Droši vien esat redzējuši daudz ziņas par kiberuzbrukumu “WannaCry”. Tas ir inficējis vairāk kā 200 000 datoru visā pasaulē, liedzot lietotājiem piekļuvi saviem datiem. Tas bija uzbrukums, kuram nevajadzēja būt iespējamam. Kāpēc tas tomēr notika un kā sevi pasargāt no līdzīgiem uzbrukumiem, apskatīsim šajā izdevumā.
Reģionālais kiberdrošības seminārs Liepājā
Lielais Dzintars
Reģionālais kiberdrošības seminārs Rēzeknē
Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zāle
Reģionālais kiberdrošības seminārs Jelgava
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs
Reģionālais kiberdrošības seminārs Valmierā
Valmieras Kultūras centrs