☰

Kontakti

Adrese: Raiņa bulvāris 29, Rīga, LV-1459, Latvija

Telefons: +371 67085888 (ziņojumu pieņemšana - 24x7, CERT.LV darba laiks - darba dienās no 9:00 līdz 18:00)

E-pasts:

ziņot par incidentu: cert, cert
par mēstuļu (SPAM) gadījumiem: abuse, abuse
par atbildīgo personu: kontakti
sabiedriskās attiecības: prese

saziņai ar CERT.LV datu aizsardzības speciālistu: tel.nr. +371 67085888, e-pasts: cert

Twitter: @certlv
Facebook: cert.lv

CERT.LV komanda un PGP atslēga (kriptētai saziņai): cert

User ID: CERT.LV (cert)
Key type: DH/DSS
Key size: 4096/1024 bit
Fingerprint: EBBE 32C8 243B B714 E1FB  2EDF DBDA ACC3 E49D 332C
CERT.LV PGP atslēga


Komandas dalībnieki un individuālās PGP atslēgas:

Visu CERT.LV komandas dalībnieku PGP atslēgas (saišķis)

CERT.LV vadītāja Baiba Kaškina
User ID: Baiba Kaskina (baiba.kaskina)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: 7B95 F668 CE63 FD0F 94EC 5C3D D2FD 5594 A485 485C

CERT.LV vadītājas vietnieks Varis Teivāns
User ID: Varis Teivans (varis.teivans)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: E26A 1E53 1738 53DB A4B5 51AD 3B55 15CF B217 0566

CERT.LV sabiedrisko attiecību grupas vadītāja Līga Besere
User ID: Liga Besere (liga.besere)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: D304 BDA6 5D54 2F87 B167 1FA2 D49D 7838 8B99 6547

CERT.LV sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Madara Grinvalde
User ID: Madara Grinvalde (madara.grinvalde)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: BE13 6C23 0CF2 1DF8 2B01 1C0B 2595 0919 D62C 6FE8

CERT.LV sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Kristiāna Mūze-Feldberga
User ID: Kristiana Muze-Feldberga (kristiana)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: E0D0 C5D2 F0D9 E627 6E1C 939F F27B 1565 D775 4CD5

CERT.LV IT drošības speciālists Gints Mālkalnietis
User ID: Gints Malkalnietis (gints.malkalnietis)
Key type: DSA/ELG
Key size: 1024/2048 bit
Fingerprint: D55E 8080 FE49 71A1 1608 CCFC 0544 DE2E 243D A36E

CERT.LV IT drošības speciālists Ivo Ķutts
User ID: Ivo Kutts (ivo.kutts)
Key type: RSA/RSA
Key size: 4096/4096
Fingerprint: 2BFE 9272 3950 D784 56D6  5446 DBDC 9FCD D4CD 081F

CERT.LV attīstības projektu vadītājs Egils Stūrmanis
User ID: Egils Sturmanis (egils.sturmanis)
Key type: RSA
Key size: 2048
Fingerprint: 4C1E 50B0 3FA1 42E7 A614 7903 8D00 8F1B 35F9 428E

CERT.LV IT drošības speciālists Bernhards Blumbergs
User ID: Bernhards Blumbergs (bernhards.blumbergs)
Key type: RSA
Key size: 4096
Fingerprint: D8B8 FCFA AF4C 7F71 3128 2E7D B127 1A6F 92E1 4584

CERT.LV IT drošības speciālists Edgars Tauriņš
User ID: Edgars Taurins  (edgars.taurins)
Key type: RSA
Key size: 4096
Fingerprint: A945 B55C 50E3 23E0 3318 50DC 681F C15B EC53 DD73

CERT.LV IT drošības speciālists Kārlis Podiņš
User ID: Karlis Podins (karlis.podins)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: 0342 C968 36D3 3421 3876 DB4C AEC6 4370 21F5 4F2B

CERT.LV IT drošības speciālists Armīns Palms
User ID: Armins Palms (armins.palms)
Key type: RSA
Key size: 4096
Fingerprint: 23DC 75AE 2E2E A6F2 0C35 88D8 E6B4 E689 503B 5828

CERT.LV IT drošības speciālists Artūrs Daņiļevičs
User ID: Arturs Danilevics (arturs.danilevics)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: 630A 66F0 92B9 380E 1DF6 C221 1A88 D383 C2D6 D198

CERT.LV IT drošības speciāliste Aleta Zariņa
User-ID: Aleta Zarina (aleta.zarina)
Key tipe: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: E7C7 D620 EF85 BEF6 1C27 D0C7 3231 3454 E059 4408

Kristīne Andersone
Renāte Elza Bīlmane
Jānis Džeriņš
Jolanta Jansone
Uldis Koškins
Matīss Kūlis
Guntis Līdaka
Ģirts Mažonis
Artūrs Medenis
Kristians Meliņš
Jānis Narbuts
Iveta Skujiņa
Kristiāns Teters
Aleksejs Veremejenko
Māra Zvidriņa