Kontakti

Adrese: Raiņa bulvāris 29, Rīga, LV-1050, Latvija

Telefons: +371 67085888 (ziņojumu pieņemšana - 24x7, CERT.LV darba laiks - darba dienās no 9:00 līdz 18:00)

E-pasts:

ziņot par incidentu: cert, cert
par mēstuļu (SPAM) gadījumiem: abuse, abuse
par atbildīgo personu: kontakti
sabiedriskās attiecības: prese

Twitter: @certlv
Facebook: cert.lv

CERT.LV komandas PGP atslēga (kriptētai saziņai):

User ID: CERT.LV (cert)
Key type: DH/DSS
Key size: 4096/1024 bit
Fingerprint: EBBE 32C8 243B B714 E1FB  2EDF DBDA ACC3 E49D 332C
CERT.LV PGP key


Komandas dalībnieku individuālās PGP atslēgas:

CERT.LV vadītāja Baiba Kaškina
User ID: Baiba Kaskina (baiba.kaskina)
Key type: DSA/ELG 
Key size: 1024/2048 bit
Fingerprint: 197A 2AA1 0921 6288 0434  0FD2 6BCC 6A12 74FD 22C5
Baibas Kaškinas PGP atslēga

CERT.LV vadītājas vietnieks Varis Teivāns
User ID: Varis Teivans (varis.teivans)
Key type: DSA/ELG 
Key size: 1024/4096 bit
Fingerprint: 2341 05E5 3942 A769 2BDF EE60 51F8 A354 A39B 8C38
Vara Teivāna PGP atslēga

CERT.LV sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Svetlana Amberga
User ID: Svetlana Amberga (svetlana.amberga)
Key type: RSA/RSA
Key size: 4096/4096 bit
Fingerprint: 91FA 8543 DA26 DDE7 FE54 9A19 88B1 2491 357A 9486
Svetlanas Ambergas PGP atslēga

CERT.LV sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Besere
User ID: Liga Besere (liga.besere)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: D304 BDA6 5D54 2F87 B167 1FA2 D49D 7838 8B99 6547 
Līgas Beseres PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Artūrs Medenis
User ID: Arturs Medenis (arturs.medenis)
Key type: DSA/ELG
Key size: 1024/4048 bit
Fingerprint: AD8E F73E E420 A6C3 4B49 7311 3234 F412 8B48 A201
Artūra Medeņa PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Gints Mālkalnietis
User ID: Gints Malkalnietis (gints.malkalnietis)
Key type: DSA/ELG
Key size: 1024/2048 bit
Fingerprint: 5E04 2C05 4B7D 6922 99CF 6E81 B1A7 4174 087F 7E8B
Ginta Mālkalnieša PGP atslēga

CERT.LV IT komunikācijas speciālists Kristians Meliņš
User ID: Kristians Melins (kristians.melins)
Key type: DSA/ELG 
Key size: 1024/2048 bit
Fingerprint: 83AF CDE1 7038 2BC1 8CC4 C490 69BF 464B 74AD 2205
Kristiana Meliņa PGP atslēga

CERT.LV juriste Iveta Skujiņa
User ID: Iveta Skujina (iveta.skujina)
Key type: RSA/RSA
Key size: 4096/4096
Fingerprint: 8F1B EFB1 C2AB FDC8 2F4E  08A7 B3E9 B7CC 158D C705
Ivetas Skujiņas PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Ivo Ķutts
User ID: Ivo Kutts (ivo.kutts)
Key type: RSA/RSA
Key size: 4096/4096
Fingerprint: 2BFE 9272 3950 D784 56D6  5446 DBDC 9FCD D4CD 081F
Ivo Ķutta PGP atslēga

CERT.LV attīstības projektu vadītājs Egils Stūrmanis
User ID: Egils Sturmanis (egils.sturmanis)
Key type: RSA
Key size: 2048
Fingerprint: 4C1E 50B0 3FA1 42E7 A614 7903 8D00 8F1B 35F9 428E
Egila Stūrmaņa PGP atslēga

CERT.LV programmētājs Ģirts Mažonis
User ID: Girts Mazonis (girts.mazonis)
Key type: RSA
Key size: 4096
Fingerprint: 2A71 10C6 2608 E247 B125 7AE2 84C0 C894 D738 55D9
Ģirta Mažoņa PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Bernhards Blumbergs
User ID: Bernhards Blumbergs (bernhards.blumbergs)
Key type: RSA
Key size: 2048
Fingerprint: 7B80 D0D6 0B76 A839 D3B1 DB67 EFC7 AE75 6A2F 5987
Bernharda Blumberga PGP atslēga

CERT.LV IT drošības projektu vadītāja Kristīne Andersone
User ID: Kristine Andersone (kristine.andersone)
Key type: RSA
Key size: 4096
Fingerprint: 656C CEA5 D860 C53D E6FB 2B22 4545 E9A4 6E54 D0CF
Kristīnes Andersones PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Edgars Tauriņš
User ID: Edgars Taurins  (edgars.taurins)
Key type: DSA
Key size: 2048
Fingerprint: 89E3 7F3F A26F 9465 673D 198E 8C6C D9D6 3882 D282
Edgara Tauriņa PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Uldis Koškins
User ID: Uldis Koskins (uldis.koskins)
Key type: DSA/ELG-E
Key size: 2048/2048 bit
Fingerprint: 07CC E920 FC69 306D A05E C745 2AC8 8B46 D113 776D
Ulda Koškina PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Aleksejs Veremejenko
User ID: Aleksejs Veremejenko (aleksejs.veremejenko)
Key type: DSA/ELG
Key size: 2048/2048 bit
Fingerprint: DA64 35A0 EADB 8A1B CB01 79B9 FC19 4CA4 63C0 ED98
Alekseja Veremejenko PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Guntis Līdaka 
User ID: Guntis Lidaka (guntis.lidaka)
Key type: RSA 
Key size: 4096/4096 bit
Fingerprint: 9A73 B270 1378 56FD 66AC D434 F350 F637 CAAF 4748
Gunta Līdakas PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Kārlis Podiņš
User ID: Karlis Podins (karlis.podins)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: 0342 C968 36D3 3421 3876 DB4C AEC6 4370 21F5 4F2B
Kārļa Podiņa PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Armīns Palms
User ID: Armins Palms (armins.palms)
Key type: RSA
Key size: 4096
Fingerprint: 23DC 75AE 2E2E A6F2 0C35 88D8 E6B4 E689 503B 5828
Armīna Palma PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Artūrs Daņiļevičs
User ID: Arturs Danilevics (arturs.danilevics)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: 630A 66F0 92B9 380E 1DF6 C221 1A88 D383 C2D6 D198
Artūra Daņiļeviča PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciāliste Māra Zvidriņa
User ID: Mara Zvidrina (mara.zvidrina)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: 6EB7 6F5E 4E3D 5C32 E1F9 9C9A B8D6 7E19 BC3B 300D
Māras Zvidriņas PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Kristiāns Teters
User ID: Kristians (kristians.teters)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: A408 F3E6 89C5 5ED4 FFF1 B7FD 6057 B6D2 5851 7F19
Kristiāna Tetera PGP atslēga

CERT.LV juriste Renāte Elza Bīlmane
User ID: Renate (renate.elza.bilmane)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: 5D66 6F7E 34C0 02AE BEC6 8489 2B1A D9CB 65C5 EA32
Renātes Elzas Bīlmanes PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciālists Jānis Džeriņš
User ID: Janis Dzerins (janis.dzerins)
Key type: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: B67D 052B D21E 1C10 8210  BC4F D5BA 09DE 00A8 D0EF
Jāņa Džeriņa PGP atslēga

CERT.LV IT drošības speciāliste Aleta Zariņa
User-ID: Aleta Zarina (aleta.zarina)
Key tipe: RSA
Key size: 4096 bit
Fingerprint: E7C7D620EF85BEF61C27D0C732313454E0594408
Aletas Zariņas PGP atslēga