☰

Brīdinājumi

Augsta riska ievainojamība Check Point Security vārteju produktos

 Check Point Security publicējis brīdinājumu, ka šī ievainojamība jau tiek izmantota uzbrukumos, lai iegūtu attālinātu piekļuvi ugunsmūriem un mēģinātu ielauzties uzņēmumu tīklos. Šīs ievainojamības izmantošana konstatēta arī Latvijā.

[] Brīdinājumi

Atklātas kritiskas ievainojamības Veeam Backup Enterprise Manager programmatūrā

Veeam Backup Enterprise Manager programmatūrā maijā atklātas vairākas nopietnas ievainojamības, tostarp kritiska ievainojamība, kas ļauj neautentificētiem uzbrucējiem apiet autentifikāciju un iegūt piekļuvi tīmekļa saskarnei kā jebkuram lietotājam.

[] Brīdinājumi

Vairākas kritiskas ievainojamības Fortinet produktos

Fortinet ir publicējis steidzamus drošības ieteikumus un atjauninājumus, kas palīdz novērst vairākas kritiskas un ļoti nopietnas ievainojamības uzņēmuma ražotajās iekārtās. Ietekmētās iekārtas ietver FortiClient (Linux un macOS), FortiSandbox, FortiOS un FortiProxy.

[] Brīdinājumi

Kritiska ievainojamība “Palo Alto Networks” PAN-OS programmatūrā

ASV kiberdrošības uzņēmums “Palo Alto Networks” publicējis brīdinājumu par kritisku “nulles dienas” ievainojamību (CVE-2024-3400) “PAN-OS” programmatūrā, kas tiek izmantota uzņēmuma piedāvātajās VPN-GlobalProtect vārtejās.

[] Brīdinājumi

Internetā eksponēti 3000 potenciāli ievainojami LG televizori Latvijā

Latvijā publiskajā internetā ir eksponētas vairāk nekā 3000 LG TV iekārtas, kuras ir potenciāli ievainojamas. Nesen atklātas četras ievainojamības (CVE-2023-6317, CVE-2023-6318, CVE-2023-6319, CVE-2023-6320), kas ietekmē vairākas WebOS operētājsistēmas versijas, kas tiek izmantotas viedajos LG televizoros.

[] Brīdinājumi

Augsta riska ievainojamība Cisco Secure Client programmatūrā

Cisco Secure Client programmatūrā atklāta augsta riska ievainojamība (CVE-2024-20337), kas izpildās gadījumos, kad tiek izmantota tīmekļa spraudņa paplašinājuma funkcija.

[] Brīdinājumi

Kalendārs

Kiberdrošības semināri un darbnīcas, iesildot konferenci "CyberChess"

klātienē

Starptautiskā kiberdrošības konference "CybeChess 2024"

klātienē un tiešsaistē