☰

Ziņas

Intervija ar CERT.LV vadītāju: par izaicinājumiem Latvijas kibertelpā

Latvijā ir augsts kiberapdraudējuma līmenis, lai arī tas šobrīd nav tik augsts, kā tas bija 2022.gadā. Tad kiberapdraudējuma līmenis daudzas reizes pārsniedza to līmeni, kādu bijām redzējuši iepriekš. Šobrīd draudu līmenis nav samazinājies visās jomās, bet tomēr esam iemācījušies daudz labāk ar to tikt galā, liela daļa uzbrukumu tiek atvairīti automatizēti, līdz ar to slodze g

[] Aktualitātes

Eiropas kibermācības 2024

Šogad lielākās Eiropas kibermācības tiek rīkotas jau septīto reizi! Divu dienu pasākums notiks jūnijā, risinot enerģētikas nozares noturības jautājumus un izaicinot tūkstošiem dalībnieku, kas cieši saistīti ar kiberdrošību.

[] Aktualitātes

Apbalvoti kiberdrošības izaicinājuma dalībnieki

“Nacionālais kiberdrošības izaicinājums” norisinājās trīs kārtās no 8. marta līdz 8. maijam un pulcēja 469 jauniešus vecumā no 14 līdz 24 gadiem no 100 dažādām izglītības iestādēm. Piedaloties sacensībās, jauniešiem bija iespēja pārbaudīt un pielietot praksē iegūtās zināšanas un prasmes kiberdrošības vai kiberaizsardzības jomās.

[] Aktualitātes

Kiberlaikapstākļi (MAIJS)

Pieejami kiberlaikapstākļi par 2024. gada MAIJU. Kiberlaikapstākļi ir CERT.LV speciālistu apkopots pārskats īsā un pārskatāmā formā par Latvijas kibertelpā svarīgākajiem notikumiem pagājušajā mēnesī.

[] Ziņas

Dodaties atvaļinājumā? Vienkārši soļi kiberdrošības nodrošināšanai, OUCH! jūnijs 2024

Vasaras sezona ir klāt, un drīzumā miljoniem cilvēku visā pasaulē dosies ceļojumos. Ja dodaties atvaļinājumā, lūk, daži ceļošanas padomi, kas palīdzēs saglabāt kiberdrošību un aizsargāt datus.

[] Ieteikumi lietotājiem

TF-CSIRT sanāksme Kopenhāgenā

No 13.-15.maijam Kopenhāgenā norisinājās jau 71.TF-CSIRT sanāksme. TF-CSIRT/Trusted Introducer ir Eiropas reģiona CERTu organizācija, kas apvieno incidentu reaģēšanas komandas no visiem sektoriem. Sanāksme pulcēja vairāk nekā 120 dalībnieku no dažādām Eiropas valstīm.

[] Aktualitātes

Kalendārs

Kiberdrošības semināri un darbnīcas, iesildot konferenci "CyberChess"

klātienē

Starptautiskā kiberdrošības konference "CybeChess 2024"

klātienē un tiešsaistē