☰

Ieteikumi lietotājiem

Teksta ziņojumapmaiņas uzbrukumi: Smikšķerēšanas sāga OUCH! jūlijs 2024

Ziņojumapmaiņas uzbrukumi, ko dēvē arī par smikšķerēšanu (vārdu "SMS" un "pikšķerēšana" kombinācija), notiek, kad kiberuzbrucēji izmanto SMS, īsziņas, vai līdzīgas ziņojumapmaiņas tehnoloģijas, lai ar viltu piespiestu veikt darbības, kuras nevajadzētu veikt

[] Ieteikumi lietotājiem

Dodaties atvaļinājumā? Vienkārši soļi kiberdrošības nodrošināšanai, OUCH! jūnijs 2024

Vasaras sezona ir klāt, un drīzumā miljoniem cilvēku visā pasaulē dosies ceļojumos. Ja dodaties atvaļinājumā, lūk, daži ceļošanas padomi, kas palīdzēs saglabāt kiberdrošību un aizsargāt datus.

[] Ieteikumi lietotājiem

Trīs izplatītākie kiberuzbrukumu veidi, OUCH! maijs 2024

Sociālās inženierijas uzbrukumi, kuros ļaundari ar viltu piespiež cilvēkus darīt kaut ko tādu, ko nevajadzētu darīt, ir viena no izplatītākajām metodēm, ko kiberuzbrucēji izmanto, lai vērstos pret cilvēkiem. Šo koncepciju afēristi un krāpnieki ir izmantojuši jau tūkstošiem gadu.

[] Ieteikumi lietotājiem

Krāpnieki aktīvi izmanto QR kodus - kas jāzina par kvikšķerēšanu?

Kurš gan nav savu reizi skenējis kvadrātkodu jeb QR kodu? Tas ir ērti izmantot, jo pārsvarā visi jaunākās paaudzes mobilās ierīces spēj atpazīst un atšifrēt kvadrātkodā kodēto informāciju, ļaujot piekļūt konkrētam resursam, piemēram, mājas lapai uz kurieni tā aizved. Taču tanī pat laikā, tos izmantojot, pastāv arī risks.

[] Ieteikumi lietotājiem

Ikviens var uzsākt karjeru kiberdrošības jomā, OUCH! aprīlis 2024

Tā kā visā pasaulē pieaug hakeru uzbrukumu skaits organizācijām un valdībām, ir liels pieprasījums pēc kiberdrošības speciālistiem, kas palīdzētu aizsargāties pret mūsdienu kiberuzbrucējiem. Vai esat domājis par kiberdrošības speciālista karjeru? Tā ir strauja, ļoti dinamiska joma ar lielu skaitu aizraujošu specialitāšu, no kurām izvēlēties.

[] Ieteikumi lietotājiem

Ziņojumapmaiņa: ko drīkst un ko nedrīkst darīt, OUCH! marts 2024

Ziņojumapmaiņa ir galvenais saziņas veids gan mūsu personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Tomēr diezgan bieži paši sev varam būt ļaunākie ienaidnieki, ja runa ir par drošu un nekaitīgu ziņojumu sūtīšanu. Uzziniet, kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas un kā tās nepieļaut ikdienā.

[] Ieteikumi lietotājiem

Kalendārs

Kiberdrošības semināri un darbnīcas, iesildot konferenci "CyberChess"

klātienē

Starptautiskā kiberdrošības konference "CybeChess 2024"

klātienē un tiešsaistē