Viens no svarīgākajiem veidiem, kā varat sevi pasargāt, ir lietot katram kontam un lietotnei unikālu un sarežģītu paroli. Diemžēl, ir gandrīz neiespējami atcerēties visas atšķirīgās paroles. Turklāt, mēs arī zinām, cik laikietilpīgi ir katru reizi dažādās vietnēs ievadīt savas paroles vai ģenerēt jaunas.
DNS ugunsmūris - bezmaksas rīks drošākai interneta pārlūkošanai: individuālu lietotāju un organizāciju pasargāšanai no kiberapdraudējumiem, tādiem kā viltus banku lapas, krāpnieciskas tirdzniecības platformas, vīrusus izplatošas vietnes u.c.
Ieteikumi attālinātā darba organizēšanai, informācijas apritei un glabāšanai ārkārtas situācijas apstākļos.
Daudzi no mums ļoti gaida pavasari! Sāk mainīties ainava, sāk ziedēt puķes, un daudziem rodas vēlme veikt pavasara tīrīšanu. Nepieciešamība iztīrīt un sakārtot var būt acīm redzama, taču nepieciešamība veikt digitālo tīrīšanu bieži nav tik pašsaprotama. Apkopojam dažus vienkāršus padomus jūsu digitālās dzīves sakārtošanai un jaunu digitālo paradumu ieviešanai.
Neapdomīgi izpausta informācija var radīt negatīvu ietekmi ne tikai uz jūsu personīgo un profesionālo dzīvi, bet arī ietekmēt jūsu ģimeni un draugus. Sociālie tīkli ir lieliska vieta, kur atjaunot kontaktus, dalīties un mācīties. Taču pārliecināšanās, ka jūsu privātuma iestatījumi ir gana droši, nav vienīgais veids, kā varat sevi pasargāt.
Vai esat kādreiz aizdomājušies par tādiem neērtiem jautājumiem, kā, "kas notiek ar mūsu digitālo es, kad mēs nomirstam vai kļūstam rīcībnespējīgi"? Kas mūsu tuviniekiem ir jāzina mūsu aiziešanas gadījumā?