Kibernoziedznieki izmanto dažādas metodes, lai iegūtu paroles. Lūk, pieci izplatītākie veidi, kā viņi varētu iegūt jūsu paroli.
Mūsdienu kibernoziedznieki ir gudri, viltīgi un neatlaidīgi. Ir ļoti svarīgi aktīvi aizsargāt savus finanšu kontus. Tas ne tikai palīdzēs novērst nesankcionētu piekļuvi, bet arī nodrošinās jums sirdsmieru, zinot, ka jūsu smagā darbā nopelnītā nauda ir drošībā.
Mobilās lietotnes ir ērtas un jaudīgas, ļaujot mums ar vienu pogas pieskārienu izdarīt gandrīz visu, kas attiecas uz mūsu dzīvi. Tomēr kibernoziedznieki to izmanto, radot viltotas vai ļaunprātīgas mobilās lietotnes. Ja lejupielādējat kādu no šīm lietotnēm, tās var pārņemt jūsu tālruni un uzraudzīt visu, ko darāt.
Balss klonēšana tiek veikta, izmantojot mākslīgo intelektu, lai atveidotu cilvēka balsi, iekļaujot balss īpatnības, intonāciju un runas ritmu, tādējādi radot gandrīz perfektu kopiju.
Romantiskā krāpšana rada ievērojamus emocionālus un finansiālus zaudējumus, padarot to par vienu no postošākajām krāpšanām. Esiet piesardzīgi ar savu personisko informāciju un finansēm jebkurās attiecībās, jo īpaši komunikācijā, kas uzsākta tiešsaistē.
Ziņojumapmaiņas uzbrukumi, ko dēvē arī par smikšķerēšanu (vārdu "SMS" un "pikšķerēšana" kombinācija), notiek, kad kiberuzbrucēji izmanto SMS, īsziņas, vai līdzīgas ziņojumapmaiņas tehnoloģijas, lai ar viltu piespiestu veikt darbības, kuras nevajadzētu veikt
Reģionālais kiberdrošības seminārs Liepājā
Lielais Dzintars
Reģionālais kiberdrošības seminārs Rēzeknē
Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zāle
Reģionālais kiberdrošības seminārs Jelgava
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs
Reģionālais kiberdrošības seminārs Valmierā
Valmieras Kultūras centrs