☰

Arhīvs

OUCH! janvāra numurā - sociālā inženierija

Kibernoziedznieki ir sapratuši, ka bieži visvienkāršākais veids, kā nozagt informāciju, uzlauzt kontus vai inficēt sistēmas, ir apmānīt lietotāju un piespiest viņu kļūdīties. Šajā izdevumā pastāstīsim, kā šādi uzbrukumi, ko sauc par sociālo inženieriju, strādā un ko jūs varat darīt, lai sevi pasargātu.

[] Ieteikumi lietotājiem

Droša atbrīvošanās no mobilās iekārtas

Daudzi cilvēki atbrīvojas no vecajām ierīcēm, nepadomājot par personīgo informāciju, kas joprojām ir ierīcē. Decembra OUCH! izdevumā mēs apskatīsim, kāda informācija var būt mobilajā ierīcē un kā to droši izdzēst, pirms jūs atbrīvojaties no vecās ierīces vai atdodat to kādam citam.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! novembra numurā - mākoņa droša izmantošana

“Mākoņa” priekšrocība ir vienkārša piekļuve un datu sinhronizācija no dažādām ierīcēm jebkurā pasaules malā, kā arī jūs viegli varat nodot informāciju jebkuram. Šādi tiešsaistes pakalpojumi var atvieglot jūsu dzīvi un darbu, taču tiem piemīt arī unikāli riski.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! oktobra numurā - četri soļi drošībai

Neatkarīgi no tā, kādu tehnoloģiju jūs izmantojat, vai kur jūs to izmantojat, mēs iesākam ievērot četrus pamata soļus jūsu drošībai, par kuriem varat uzzināt OUCH! oktobra izlaidumā.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! septembra numurā - ko darīt un ko nedarīt e-pastā

E-pasts vēl joprojām ir viens no primārajiem komunikācijas veidiem gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Tomēr bieži mēs paši nodarām sev pāri, nepareizi izmantojot dažādas e-pasta funkcijas.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! augusta numurā - kas ir šifrējošie vīrusi?

Šifrējošie vīrusi ir īpaša veida ļaunatūra, kas šobrīd aktīvi izplatās internetā, apdraudot upuru dokumentus un citus failus. Lai arī šifrējošie vīrusi ir tikai viens no ļaunatūras veidiem, tie ir ļoti izdevīgi noziedzniekiem, tāpēc kļuvuši ļoti izplatīti.

[] Ieteikumi lietotājiem