CERT.LV ir sagatavojis plakātus ar padomiem, kā rīkoties, lai pasargātu savas ierīces. Lai iegūtu plakātus, skolas, bibliotēkas un citus interesentus aicinām sazināties ar CERT.LV,
Kibernoziedznieki ir sapratuši, ka bieži visvienkāršākais veids, kā nozagt informāciju, uzlauzt kontus vai inficēt sistēmas, ir apmānīt lietotāju un piespiest viņu kļūdīties. Šajā izdevumā pastāstīsim, kā šādi uzbrukumi, ko sauc par sociālo inženieriju, strādā un ko jūs varat darīt, lai sevi pasargātu.
Pētījums detalizēti apskata slēpto komunikācijas kanālu izveidi un pēta, kā tādus atklāt, pastāvot mūsdienu aizsardzības metodēm.
Informācija par CERT.LV pārstāvju vizītēm skolās un IT drošības apmācību valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem.
Daudzi cilvēki atbrīvojas no vecajām ierīcēm, nepadomājot par personīgo informāciju, kas joprojām ir ierīcē. Decembra OUCH! izdevumā mēs apskatīsim, kāda informācija var būt mobilajā ierīcē un kā to droši izdzēst, pirms jūs atbrīvojaties no vecās ierīces vai atdodat to kādam citam.
Turpinās gadījumi, kad uzņēmēji krāpniecisku aktivitāšu rezultātā zaudē liela apjoma naudas līdzekļus. Vienas krāpniecības ietvaros radītie zaudējumi sniedzas no 2 000 līdz pat 78 000 eiro.
Reģionālais kiberdrošības seminārs Liepājā
Lielais Dzintars
Reģionālais kiberdrošības seminārs Rēzeknē
Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zāle
Reģionālais kiberdrošības seminārs Jelgava
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs
Reģionālais kiberdrošības seminārs Valmierā
Valmieras Kultūras centrs