Šajā ziņu izlaidumā: par krāpniekiem, kas izliekas par Microsoft tehniskā atbalsta dienesta speciālistiem, par daudzgalvaino pūķi - VPNFilter un citiem aizgājušā mēnēša svarīgākajiem notikumiem kibertelpā. Piedāvājam iepazīties arī ar jūnijā saņemtajiem ziņojumiem (kiberstāstu izlase) un statistikas sadaļā - CERT.LV 2017. gadā veiktās aptaujas rezultātiem.
Šajā ziņu izlaidumā: par krāpniekiem, kas GDPR piesegā "makšķerē" lietotāju datus, par viltīgiem "Zvanu troļļiem", svarīgākajām mēneša ievainojamībām un CERT.LV ekspertu aktivitātēm. Kā arī iespējams iepazīties ar maijā saņemtajiem ziņojumiem (kiberstāstu izlase) un statistikas sadaļā - pētījumu par gotcha.pw publiskotajām parolēm.
Šajā ziņu izlaidumā: par aprīļa TOP ievainojamībām, par vērienīgākajām starptautiskajām kiberdrošības mācībām pasaulē - "Locked Shields 2018", CERT.LV pārstāvju dalību Baltic Domain Days 2018 un RSA konferencē Sanfrancisko. Kā arī iespējams iepazīties ar aprīlī saņemtajiem ziņojumiem (kiberstāstu izlase) un "Locked Shields 2018" atspoguļojumu faktos un ciparos.
Publicēts CERT.LV darbības pārskats par periodu 01.01. 2018. - 31.03.2018. Pārskata periodā izplatītākais apdraudējums nemainīgi bija konfigurācijas nepilnības ar pieaugumu 3% pret iepriekšējo periodu, otrs izplatītākais bija ļaundabīgs kods ar kritumu 7%, bet trešais - ielaušanās mēģinājumi ar pieaugumu 3%. Ļaunatūras topa otrajā vietā ierindojas jaunpienācējs - Monerominer.
Šajā ziņu izlaidumā: par līdz šim lielāko piekļuves lieguma (DDoS) uzbrukumu, Facebook lietotāju datu drošību, WordPress spraudņu ēnas pusēm, uzbrukumu Bilesuparadize.lv vietnei, CERT.LV un NIC.LV uzsākto DNS ugunsmūra projektu un martā saņemtajiem ziņojumiem (kiberstāstu izlase), kā arī neliels ieskats skaitļos un pasākumu kalendārā.
Pārskata periodā CERT.LV reģistrēja 477 252 apdraudētas unikālās IP adreses un veica ielaušanās testus 13 valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļa vietnēs. Kā arī piedalījās 125 dažādos pasākumos un izglītoja gandrīz 8000 cilvēku.