☰

Arhīvs

OUCH! decembra numurā - sargājiet savus lietotāja datus

Autentifikācijas process, t.i. pierādīšana, ka esat tas, par ko uzdodaties, ir jūsu informācijas aizsardzības pamatā gan e-pastā, gan sociālajos tīklos, gan tiešsaistes banku kontos. Ir trīs veidi, kā pierādīt, kas jūs esat, un katrai metodei ir savas priekšrocības un trūkumi. Šajā izdevumā apskatīsim, kā aizsargāt sevi un savus lietotāja datus ne tikai ar paroli.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! novembra numurā - droša tiešsaistes iepirkšanās

Tuvojas svētku laiks un drīzumā miljoniem cilvēku meklēs dāvanas. Daudzi izvēlēsies iepirkties tiešsaistē, jo tā var atrast labus piedāvājumus, izvairīties no rindām un nepacietīgu cilvēku pūļiem. Diemžēl tas ir arī laiks, kad kibrnoziedznieki izveido viltus tiešsaistes veikalus, lai apmānītu un apzagtu cilvēkus.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! oktobra numurā - palīdzēt citiem būt drošībā

Daudzi no mums jūtas komfortabli, izmantojot tehnoloģijas, un darot to droši. Taču citi draugi vai ģimenes locekļi var nebūt tik pārliecināti. Tie var būt pat apjukuši vai nobijušies no tehnoloģijām. Tas var padarīt viņus par kibernoziedznieku upuriem. Taču kiberdrošībai nav jābūt biedējošai. Viņiem vienkārši vajag palīdzēt saprast tās pamatus.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! septembra numurā - paroļu pārvaldnieki

Lai sevi pasargātu, viens no svarīgākajiem aspektiem ir drošas un unikālas paroles izmantošana katram savam kontam un aplikācijai. Diemžēl ir praktiski neiespējami atcertēties dažādās paroles dažādiem kontiem. Daudz cilvēku izmanto vienas un tās pašas paroles atkārtoti, bet tas nav droši. Vienkāršs un efektīvs risinājums ir izmantot paroļu pārvaldnieku vai paroļu seifu.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! augusta numurā - rezerves kopijas un atgūšana

Ja jūs izmantojat datoru vai mobilo ierīci pietiekami ilgi, agrāk vai vēlāk kaut kas var atgadīties, jūs varat nejauši izdzēst nepareizos failus, var sabojāties aparatūra, pazust ierīce vai tā tiek inficēta ar ļaunatūru, piemēram, izspiedējvīrusiem. Tādos brīžos rezerves kopijas bieži vien ir vienīgais veids, kā jūs varat atjaunot savu digitālo dzīvi.

[] Ieteikumi lietotājiem

OUCH! jūlija numurā - tiešsaistes spēļu drošība

Tiešsaistes spēles ir lieliska izklaide, taču tās ietver arī unikālu risku kopumu. Šajā izdevumā apskatīsim, kā jūs un jūsu ģimene var pasargāt sevi, spēlējot tiešsaistes spēles.

[] Ieteikumi lietotājiem

Kalendārs

Kiberdrošības semināri un darbnīcas, iesildot konferenci "CyberChess"

klātienē

Starptautiskā kiberdrošības konference "CybeChess 2024"

klātienē un tiešsaistē