Jaunumi

Noslēdzas Datorologa akcija

Oktobris ir Eiropas Kiberdrošības mēnesis un šis jau ir piektais gads pēc kārtas, kad CERT.LV rīko bezmaksas Datorologa pasākumu. Šogad pasākumu apmeklēja 50 datorlietotāji.

[] Aktualitātes

2016. gada 19. oktobrī aicina iedzīvotājus uz bezmaksas datora pārbaudi

CERT.LV Aicina uz bezmaksas datora pārbaudi pie datorologa. Datorologs pieņems trešdien, 19. oktobrī no pl. 10.00 līdz 16.00, Raiņa bulvārī 29, Rīgā (netālu no Stacijas laukuma).

[] Aktualitātes

Starptautiska konference "Kiberšahs 2016" pulcē gandrīz 600 apmeklētājus

Pieejamas prezentācijas un video ieraksts no konferences "Kiberšahs 2016", kas notika 6. oktobrī Latviešu biedrības namā.

[] Pasākumi

Norit vērienīgas Eiropas kiberdrošības mācības "Cyber Europe 2016"

Pārstāvji no Latvijas uzņēmumiem un iestādēm (t.sk. CERT.LV) šodien turpina piedalīties Eiropas kiberdrošības mācībās “Cyber Europe 2016”, kuras reizi divos gados organizē ENISA (Eiropas tīklu un informācijas drošības aģentūra).

[] Aktualitātes

CERT.LV ir sertificēts Trusted Introducer servisā

2016. gada 1. septembrī CERT.LV tika sertificēts Trusted Introducer servisā. Veiksmīga sertifikācija apliecina komandas briedumu, profesionalitāti un procesu sakārtotību.

[] Aktualitātes

OUCH! oktobra numurā - četri soļi drošībai

Neatkarīgi no tā, kādu tehnoloģiju jūs izmantojat, vai kur jūs to izmantojat, mēs iesākam ievērot četrus pamata soļus jūsu drošībai, par kuriem varat uzzināt OUCH! oktobra izlaidumā.

[] Ieteikumi lietotājiem

Kalendārs

4th Annual Cyber Security Conference

MONIKA CENTRUM HOTELS, Riga, Latvia

DSS konference ITSEC 2016

Latvijas Nacionālā bibliotēka

CERT.LV seminārs "Esi drošs"

Drošības incidentu karte