Jaunumi

OUCH! novembra numurā - mākoņa droša izmantošana

“Mākoņa” priekšrocība ir vienkārša piekļuve un datu sinhronizācija no dažādām ierīcēm jebkurā pasaules malā, kā arī jūs viegli varat nodot informāciju jebkuram. Šādi tiešsaistes pakalpojumi var atvieglot jūsu dzīvi un darbu, taču tiem piemīt arī unikāli riski.

[] Ieteikumi lietotājiem

Iznākušas nedēļas ziņas par drošības incidentiem Nr.40-2016

E-pastos ar tematu "par nesamaksātu parādu" tiek izplatīts vīruss; Tīmekļa vietnes uzbrūk apmeklētāju ierīcēm; Vilto e-pastus uzņēmuma vadītāja vārdā.

[] Pārskati

Pašvaldību mājas lapās atrod nopietnas ievainojamības

Oktobrī CERT.LV veica ielaušanās testus jeb drošības pārbaudes 119 pašvaldību mājaslapās, no kurām 21 lapā tika atrastas kritiskas ievainojamības. Populārākās no ievainojamībām bija SQL injekcijas un starpvietņu skriptēšana.

[] Ziņas

Aicinām pieteikties semināram "Esi drošs"

Seminārā tiks prezentētas tēmas par bezkontakta norēķinu karšu drošību, aktualitātēm IT drošībā, atbildīgu ievainojamību atklāšanu, aizdomīgu darbību identifikāciju tīklā un elektroniskās identifikācijas uzraudzības komiteju.

[] Pasākumi

Iznākušas nedēļas ziņas par drošības incidentiem Nr.39-2016

Mēģina pārņemt internetu ar masīvu DDoS uzbrukumu palīdzību; Kompromitēta kāda novada vietne; Nedroša lietotāju piekļuves datu pārraide; Aktīva "Locky" datorvīrusa izplatīšanas kampaņa; Izķēmotas valsts iestāžu mājaslapas

[] Pārskati

CERT.LV darbības pārskats par 2016. gada 3. ceturksni

Publicēts CERT.LV darbības pārskats par periodu 01.07. 2016. - 30.09.216.

[] Pārskati
Drošības incidentu karte