☰

Jaunumi

CERT.LV aicina atbildīgi attiekties pret saviem datiem

CERT.LV ir saņēmusi jau vairākus pieteikumus, kuros iedzīvotāji ziņo, ka ir nosūtījuši savus datus krāpniekiem. Krāpnieki PayPal vārdā izsūta e-pastus par problēmām ar kontu un aicina saņēmējus veikt identitātes apstiprināšanu, tādejādi cenšoties iegūt piekļuvi upuru datiem un finanšu līdzekļiem.

[] Brīdinājumi

Pievienojies IT drošības ekspertu komandai!

CERT.LV meklē Linux sistēmu administratoru/administratori

[] Vakances

Kiberlaikapstākļi (MAIJS)

Pieejami kiberlaikapstākļi par 2021. gada maiju. Kiberlaikapstākļi ir CERT.LV speciālistu apkopots pārskats īsā un pārskatāmā formā par Latvijas kibertelpā svarīgākajiem notikumiem pagājušajā mēnesī. Kiberlaikapstākļi tiek noteikti piecās dažādās kategorijās.

[] Ziņas

Windows lietotāju kontu bloķēšana pēc vairākiem neveiksmīgiem pieslēgšanās mēģinājumiem

Ja uz kādu no jūsu tīkla Microsoft Windows iekārtām ir atvērta RDP piekļuve, lūdzam ieviest automātisku lietotāju bloķēšanu gadījumos, kad tie veic vairākkārtīgus neveiksmīgus autentifikācijas mēģinājumus (instrukcija pieejama rakstā).

[] Rīki un ieteikumi

Droša mobilo lietotņu izmantošana OUCH! jūnijs 2021

Lietotnes palīdz mums kļūt produktīvākiem, komunicēt ar citiem un dalīties ar informāciju, organizēt apmācības un izglītoties pašiem vai vienkārši izklaidēties. Aplūkosim ieteikumus, lai pieejamo lietotņu izmantošana būtu droša un sniegtu labāko efektu.

[] Ieteikumi lietotājiem

Pieejama statistika par 2021. gada maiju

CERT.LV reģistrētie apdraudējumi no 01.05.2021. līdz 31.05.2021.

[] Statistika
Drošības incidentu karte