☰

Jaunumi

Apturiet tālruņa zvanu krāpšanu, OUCH! jūlijs 2023

Šādi krāpnieki bieži vien rada milzīgu steidzamības izjūtu vai sola kaut ko pārāk labu, lai tas šķistu patiess, ar mērķi jūs apmānīt. Viņi izmanto emocijas, lai piespiestu jūs kļūdīties. Iespējams, viņi arī ir iepriekš savākuši informāciju par jums, ko izmantos, lai veicinātu uzticamību.

[] Ieteikumi lietotājiem

Kiberlaikapstākļi (JŪNIJS)

Pieejami kiberlaikapstākļi par 2023. gada jūniju. Kiberlaikapstākļi ir CERT.LV speciālistu apkopots pārskats īsā un pārskatāmā formā par Latvijas kibertelpā svarīgākajiem notikumiem pagājušajā mēnesī.

[] Ziņas

Finanšu kontu drošība OUCH! jūnijs 2023

Jūsu finanšu konti ir nozīmīgs kibernoziedznieku mērķis. Ja jums ir nauda, viņi darīs visu, lai to nozagtu. Kibernoziedzniekiem ir ārkārtīgi grūti uzlauzt banku sistēmas, tāpēc kibernoziedznieki uzbrūk jums un jūsu kontiem. Par laimi, bankas kontu aizsardzība ir vienkāršāka, nekā domājat.

[] Ieteikumi lietotājiem

Atklāta kritiska ievainojamība (CVE-2023-32031) Microsoft Exchange serveros

Atklāta kritiska ievainojamība, kas skar Microsoft Exchange e-pasta apmaiņas serverus. Ievainojamība (CVE-2023-32031) sniedz uzbrucējam iespēju veikt attālinātu koda izpildi.

[] Brīdinājumi

Atklāta kritiska ievainojamība (CVE-2023-27997) FortiOS un FortiProxy servisiem

Atklāta kritiska ievainojamība (CVE-2023-27997) FortiOS un FortiProxy servisiem, kas CVSSv3 skalā novērtēta ar 9.2.

[] Brīdinājumi

Kiberlaikapstākļi (MAIJS)

Pieejami kiberlaikapstākļi par 2023. gada maiju. Kiberlaikapstākļi ir CERT.LV speciālistu apkopots pārskats īsā un pārskatāmā formā par Latvijas kibertelpā svarīgākajiem notikumiem pagājušajā mēnesī.

[] Ziņas
Drošības incidentu karte