☰

Jaunumi

Kritiska ievainojamība vairākos QNAP produktos

CERT.LV brīdina, ka atklāta kritiska ievainojamība (CVE-2023-23368) vairākos QNAP (QTS, QuTS hero, un QuTScloud) produktos.

[] Brīdinājumi

Latvijas jauniešus aicina pieteikties kibersacensībām #KiberPlēsis

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas jaunieši, vecumā no 16 līdz 24 gadiem, tiek aicināti reģistrēt savu dalību kibervides sacensībām #KiberPlēsis, ko rīko kiberdrošības uzņēmums CYBER CIRCLE. Sacensību dalībniekiem būs iespēja izaicināt savas IT prasmes, kļūstot par kibertelpas varoņiem, risinot uzdevumus “Capture the Flag” (CTF) formātā.

[] Aktualitātes

Kiberlaikapstākļi (OKTOBRIS)

Pieejami kiberlaikapstākļi par 2023. gada OKTOBRI. Kiberlaikapstākļi ir CERT.LV speciālistu apkopots pārskats īsā un pārskatāmā formā par Latvijas kibertelpā svarīgākajiem notikumiem pagājušajā mēnesī.

[] Ziņas

Pieejama statistika par 2023. gada oktobri

CERT.LV reģistrētie apdraudējumi no 01.10.2023. līdz 31.10.2023.

[] Statistika

Mana iekārta ir uzlauzta. Ko darīt?, OUCH! novembris 2023

Lai arī cik drošs jūs censtos būt, agrāk vai vēlāk var gadīties, ka tiek uzlauzts jūsu konts vai kāda ierīce. Jo drīzāk konstatēsiet, ka ir noticis kaut kas slikts, un ātrāk reaģēsiet, jo vairāk varēsiet samazināt negatīvo ietekmi.

[] Ieteikumi lietotājiem

CERT.LV darbības pārskats par 2023. gada 3. ceturksni

Kiberapdraudējumu līmenis Latvijas kibertelpā 2023. gada 3. ceturksnī joprojām ir augsts, arī salīdzinājumā pret šo pašu periodu pagājušajā gadā, taču kiberdrošības situācija vērtējama kā stabila.

[] Pārskati

Kalendārs

Digitālā nedēļa

Kiberdrošības semināri un darbnīcas, iesildot konferenci "CyberChess"

klātienē

Starptautiskā kiberdrošības konference "CybeChess 2024"

klātienē un tiešsaistē

Drošības incidentu karte