☰

Jaunumi

Rekomendācijas auditēšanas iestatījumiem Windows domēna infrastruktūrā

Materiāls paredzēts MS Windows domēnu administratoriem. CERT.LV ir izstrādājis minimālās ieteicamās prasības auditācijas iestatījumiem – balstoties gan uz pašu pieredzi risinot incidentus, gan uz padomiem no citu valstu CERTu kopienām, gan paša Microsoft rekomendācijām.

[] Rīki un ieteikumi

Aktivizējušies krāpnieki, kas zog WhatsApp lietotāju kontus

Brīdinājums! Jauna krāpniecības kampaņa, kas mērķēta uz WhatsApp lietotājiem. Krāpniecības rezultātā ļaundari savā īpašumā var pārņemt lietotāja WhatsApp kontu un piekļūt visām lietotāja sarakstēm un veikt tajās izmaiņas.

[] Brīdinājumi

OUCH! aprīļa numurā: Paroļu pārvaldnieki

Viens no svarīgākajiem veidiem, kā varat sevi pasargāt, ir lietot katram kontam un lietotnei unikālu un sarežģītu paroli. Diemžēl, ir gandrīz neiespējami atcerēties visas atšķirīgās paroles. Turklāt, mēs arī zinām, cik laikietilpīgi ir katru reizi dažādās vietnēs ievadīt savas paroles vai ģenerēt jaunas.

[] Ieteikumi lietotājiem

Par telekonferenču rīku drošību

Kopš Latvija teritorijā stājās spēkā ārkārtas situācija un arvien vairāk organizācijas pārslēdzās attālinātā darba režīmā, CERT.LV regulāri saņem jautājumus saistībā ar telekonferenču rīku drošību un lūgumus ieteikt labāko risinājumu. CERT.LV tehnisko ekspertu darba grupā tika analizēti šobrīd populārākie telekonferenču rīki.

[] Aktualitātes

Pieejama statistika par 2020. gada 1. ceturksni

CERT.LV reģistrētie incidenti no 01.01.2020. līdz 31.03.2020.

[] Statistika

Pieejama statistika par 2020. gada martu

CERT.LV reģistrētie incidenti no 01.03.2020. līdz 31.03.2020.

[] Statistika
Drošības incidentu karte