Vairāk nekā 50 lektori no teju 20 valstīm dalīsies pieredzē par kritiskās infrastruktūras aizsardzību, kiberdraudu izlūkošanu, izspiedējvīrusiem, nanotehnoloģijām, bio-hackingu, AI, mašīnmācīšanos un daudz ko citu.
No 13. līdz 18. maijam Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem aicina ikvienu piedalīties “Digitālā nedēļa 2024” aktivitātēs. 16. maijs tematiski būs veltīts tieši digitālās drošības jautājumiem.
Semināra tēmas: NIS2 direktīva un Nacionālais kiberdrošības likums, informatīvais materiāls iestāžu vadītājiem par kiberdrošības veicināšanu, elektroniskās identifikācijas un uzticamības pakalpojumu kopīgais un atšķirīgais, drošības treniņa pieredzes stāsti, apmācību programmas izstrāde, koordinētas ievainojamību atklāšanas procesa jaunumi u.c.
Ja Tevi interesē kiberdrošība un Tu vēlies ēnot kādu no CERT.LV speciālistiem, raksti mums uz kursi@cert.lv.
Semināra tēmas: kiberdrošības aktualitātes gada griezumā, CERT.LV nodrošinātie pakalpojumi, SOC izstrāde, izmantojot open source rīkus, tehnoloģiskie risinājumi kiberdrošības apmācībām, mākslīgā intelekta droša izmantošana u.c.
Svinēt savu izvēli būt par kibertelpas aizstāvjiem un vienlaikus domāt par savu profesionālo spēju un iemaņu pilnveidi – tā varētu raksturot valdošo noskaņojumu 4. un 5. oktobrī, kad Eiropas Kiberdrošības mēneša laikā, Rīgā jau desmito reizi notika starptautiskā kiberdrošības konference CyberChess 2023.
Kiberdrošības semināri un darbnīcas, iesildot konferenci "CyberChess"
klātienē
Starptautiskā kiberdrošības konference "CybeChess 2024"
klātienē un tiešsaistē